İndirim!

ONLİNE ÖN MUHASEBE+GENEL MUHASEBE

 3.000,00

Açıklama

Türkiye’nin en etkili muhasebe eğitimlerine hoş geldiniz. Eğitimlerimizin bu denli etkili olmasının bir çok sebebi var elbette ama en önemli ve sadece bizim kurslarımızda görebileceğiniz bazı özellikleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

  • Öncelikle eğitim merkezimizde sadece muhasebe ile ilgili eğitimler verilmektedir.
  • İkinci olarak eğitimlerimizde süre sınırı yoktur. Yani siz öğrendiğinizde biter eğitimlerimiz.
  • Bir başka önemli özellik ise eğitimlerin kayıt altına alınarak ömür boyu erişime açık bırakılmasıdır.

Sadece bu 3 özellik bile eğitimlerin neden bu kadar başarılı olduğunu anlatmaya yetiyor çünkü bu 3 maddeyi bir arada bulabileceğiniz başka bir kurs yok!

Gelelim eğitimlerle ilgili diğer bilgilere…

  • Eğitimler gerçek evraklar ile ilk dersten uygulamalı olarak başlar ve son derse kadar bu şekilde devam eder.
  • Teorik işe yaramayan bilgilerle vakit kaybedilmez. Gerekli olan tüm bilgiler eğitim esnasında sizlerle paylaşılır.
  • Zoom ile ister bilgisayarınızdan, ister telefonunuzdan, isterseniz de tabletinizden derse katılabilirsiniz. Uygulama yapmak için ise muhakkak bilgisayara ihtiyacınız olacak. Fakat bilgisayarınız yoksa üzülmeyin çünkü dersler kayıt altına alındığı için dilediğiniz zaman tekrar izleyerek uygulama yapma hakkına sahipsiniz.
  • Eğitimlerde yararlanılacak olan muhasebe yazılımlarının bilgisayarınıza yüklenmesi esnasında sorun yaşarsanız uzak bağlantı ile sorunu çözmenizde yardımcı oluruz.
  • Eğitimlere kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize www.udemy.com online eğitim platformunda en yüksek puan alan muhasebe eğitimimizi ücretsiz hediye ediyoruz. Bu eğitim paketine de ömür boyu erişim hakkına sahipsiniz.
  • Dersler haftada 2 gün 21:00-23:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Ön Muhasebe dersleri Salı, Genel Muhasebe dersleri de Perşembe günü yapılmaktadır. Ders kaydına ait link ise dersten 1 saat sonra öğrencilere iletilmektedir.

Eğitim İçeriği

Ticari faaliyetini bilgisayar ve bilgisayar malzemeleri alım satımı alanında sürdüren bir firmaya ait ticari işlemlerin tek düzen hesap planı çerçevesinde muhasebeleştirilmesi eğitimimizin önemli bir bölümünü kapsamaktadır. Bu sayede gerek tek düzen hesap planının işleyişini gerekse ticari belgelerin yorumlanmasını öğreneceksiniz. Bu işlemlerin ardından KDV Beyannamesi, Muhtasar Beyanname ve Geçici Vergi Beyannamesini düzenleyerek firma işlemlerimizi tamamlayacağız.

Firma uygulama işlemleri tamamlandıktan sonra bazı özel muhasebe kayıtlarının nasıl yapıldığını da eğitimimizde öğreneceksiniz. Bu işlemler bir muhasebe personelinin muhakkak bilmesi gereken işlemlerdir. ( Kira Tahakkuku ve Ödemesi, Ücret Tahakkuku ve Ödemesi, Amortisman İşlemleri ve muhasebeleştirilmesi gibi işlemler)

Son olarak SGK İşçi İşe Giriş- Çıkış işlemleri ile eğitimimiz tamamlanmaktadır.

Eğitimin son gününde tüm işlemlerin sizler tarafından yapılması ve kontrolü ile mizan okuma ve yorumlama, Bilanço ve Gelir Tablosu hazırlama gibi işlemlerle eğitim son bulur.

Eğitim içeriği nokta atışı önemli konularda seçilerek hazırlanmıştır. Bu nedenle yazıya döküldüğünde benzer eğitimlere göre daha kısa gibi görünebilir ama emin olun 20 yıllık tecrübemize güvenerek şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki; en verimli eğitim içeriğidir. İşinize yaramayacak birçok konu başlığı bu eğitimin dışında tutulmuştur.

Ayrıca eğitimlere tekrar tekrar katılabilme hakkınızın olması da muhakkak öğrenme garantisi anlamına gelmektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ONLİNE ÖN MUHASEBE+GENEL MUHASEBE” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir