İş İlanlarında En Çok İstenen Yazılımlar

İş ararken ön muhasebe alanında ki ilanlarda sıklıkla karşınıza çıkan başlıca iki tane yazılım vardır. Bunlardan birincisi LOGO ikincisi ise Zirve yazılımdır. 

Eğer bu yazılımlardan birisini biliyorsanız karşınıza çıkan ilanların her on tanesinden üç tanesine başvurabilirsiniz. Eğer ikisini birden biliyorsanız yine aynı on ilanın yedi tanesine başvurabilirsiniz. Tabi bu da iş bulma sürenizi daha yakın bir zamana çekmenizi sağlar. 

Peki bu iki yazılımı da hatta ön muhasebenin ne olduğunu da bilmiyorsanız ? Hemen olmasa da yaklaşık olarak bir ay içerisinde yine bu on ilanın yedisine başvurabilirsiniz aslında…

 

Ön Muhasebe Alanında Eğitim Veren Bir Okul Yok !

İster lise mezunu olun isterseniz üniversite mezunu. Eğer bir ön muhasebe iş ilanına başvurmak istiyorsanız çok kısa sürede hem ön muhasebeyi hem de bu iki yazılımı öğrenerek sizde bir ön muhasebeci olabilirsiniz. Yeter ki bu mesleği yapabileceğinize inanın. Şunu unutmayın ! bu alanda eğitim veren ne bir lise ne de  bir üniversite yok! Yani bu meslek belirli bir muhasebe temeli ile yapılabiliyor ama kimse buyurun bu benim diplomam diyerek başlamıyor bu mesleğe. 

Category
Tags

Comments are closed

Open chat
Whatsapp Mesajı Gönder