İndirim!

Online Ön Muhasebe Uzmanlığı Kursu – Zirve Finansman

 1.500,00

Kursa kesin kaydınızı yaptırdıktan sonra yapmanız gerekenler;

1- Zirve Finansman / Demo Kurulumu

2- Anydesk Uzaktan Erişim Programı Kurulumu

3-Zoom Kurulumu

4-Emrah Hoca İle Muhasebe Uygulama Kitabı İndir

Not: Programlar ücretsizdir. Ücretli versiyonlarını satın almanıza gerek yoktur!

Açıklama

ONLİNE ÖN MUHASEBE UZMANLIĞI KURSU

Ön muhasebe mesleği ile ilgili tüm konuların yer aldığı ve kurs sonunda bir ön muhasebe uzmanının yapması gereken her şeyi yapabildiğiniz kursumuz online olarak zoom üzerinden ve süre sınırı olmaksızın yapılmaktadır.

KURS İÇERİĞİ

Kurs uygulama ağırlıklı bir program içermektedir. Tercihinize göre Zirve veya Logo yazılımın bilgisayarınıza kurulmasından sonra tamamı gerçek evraklardan oluşan sanal uygulama dosyamızın sisteme ön muhasebe kayıtlarının yapılmasından ve bu kayıtlarla ilgili raporların alınmasından ve yorumlanmasından ibarettir. Kurs sonunda aşağıda belirtilen işlemleri rahatlıkla yapabilecek hale geleceksiniz.

  • Kasa İşlemleri
  • Banka İşlemleri
  • Cari İşlemleri
  • Fatura İşlemleri
  • Çek/Senet İşlemleri
  • Raporlamalar
  • BA/BS İşlemleri

KURS SÜRESİ

Muhasebe kurslarımızın ortak özelliği süre sınırının olmamasıdır. Yani siz öğrenene kadar devam eder. Ortalama olarak ise 1,5 – 2 ay kadar sürer.

KİMLER BU KURSA KATILABİLİR?

Kursa katılım için her hangi bir şart aranmaktadır. Yani mezuniyet açısından bir zorunluluk yoktur. Sadece yoğun bir şekilde bilgisayar kullanmak gerektiği için temel düzeyde bilgisayar bilmeniz yeterlidir. Bir matematik dahisi olmanıza gerek yoktur. Temel düzeyde bilmeniz yeterlidir.

Türkiye’de Ön muhasebe alanında eğitim veren bir üniversite yoktur. Ayrıca muhasebe alanında eğitim veren üniversitelerde de bu konuyla ilgili dersler verilmemektedir. Bu nedenle bugün bu mesleği yapanların büyük bir çoğunluğu mesleğin inceliklerini kendi çabalarıyla öğrenmişlerdir.

KURS SONUNDA İŞ BULABİLİR MİYİM?

Özellikle son 6 yılda, ki bu 6 yılın son 2 yılı malumunuz pandemi süreciyle geçti, buna rağmen binin üzerinde öğrencimiz kurs sonunda iş bularak bu mesleğe ilk adımlarını attılar. Bu alanda yeterli bilgiye sahip olan herkese açık bir meslek olması ve her geçen gün istihdamın artması ile önü açık bir meslek haline gelmiştir.

SERTİFİKA ALABİLİYOR MUYUM?

Kurs sonunda gerek uluslar arası geçerliliği olan gerekse e devletten sorgulama özelliği olan Üniversite onaylı sertifika alabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Online Ön Muhasebe Uzmanlığı Kursu – Zirve Finansman” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir