Ankara’nın en etkili ön muhasebe kursu! Neden en farklı? 

Öncelikle ilk dersten son derse kadar uygulamalı ve tamamı gerçek işlemleri uygulamaya yönelik bir programa sahibiz. Gereksiz yere teorik konularla vakit kaybetmeden, sadece uygulamalarla da sınırlı kalmadan bir ön muhasebe personelinin yapması gereken işlemlerin tamamını kursumuzda öğretiyoruz. Ayrıca yapılan işlemlerin raporlanması ve yorumlanması da kursun olmazsa olmazıdır. 

  • Eğitimlerimiz 4-6 kişilik gruplar halinde yapılmaktadır. 
  • Minimum haftada 2 gün 2’şer saat olmak üzerehaftalık 4 saat eğitim yapılmaktadır.
  • Toplamda ise süre sınırlaması yoktur. Yani eğitim siz öğrenene kadar devam eder. (Ortalama 1,5-2 ay kadar sürmektedir)
  • Zirve Finansman ve Logo yazılıma ait programlarla desteklenmektedir.
  • Evinizde tekrar edebilmeniz için program demoları tarafımızca bilgisayarınıza kurulmaktadır. 
  • Uygulama kitabı her öğrencimize verilmektedir. Ayrıca Youtube kanalımızda bulunan onlarca video ile dilediğiniz zaman konuları tekrar edebilirsiniz.

Kimler bu kursa katılabilir?

Kursa katılım için her hangi bir şart aranmaktadır. Yani mezuniyet açısından bir zorunluluk yoktur. Sadece yoğun bir şekilde bilgisayar kullanmak gerektiği için temel düzeyde bilgisayar bilmeniz yeterlidir. 

  • Bir matematik dahisi olmanıza gerek yoktur. Temel düzeyde bilmeniz yeterlidir. 

Türkiye’de Ön muhasebe alanında eğitim veren bir üniversite yoktur. Ayrıca muhasebe alanında eğitim veren üniversitelerde de bu konuyla ilgili dersler verilmemektedir. Bu nedenle bugün bu mesleği yapanların büyük bir çoğunluğu mesleğin inceliklerini kendi çabalarıyla öğrenmişlerdir.

KURS SONUNDA İŞ BULABİLİR MİYİM?

Özellikle son 5 yılda, ki bu 5 yılın son 2 yılı malumunuz pandemi süreciyle geçti, buna rağmen 400’ün üzerinde öğrencimiz kurs sonunda iş bularak bu mesleğe ilk adımlarını attılar. Bu alanda yeterli bilgiye sahip olan herkese açık bir meslek olması ve her geçen gün istihdamın artması ile önü açık bir meslek haline gelmiştir. 

SERTİFİKA ALABİLİYOR MUYUM?

Kurs sonunda gerek uluslar arası geçerliliği olan gerekse e devletten sorgulama özelliği olan Üniversite onaylı sertifika alabilirsiniz.