Logo Tiger

Logo Tiger

LOGO TIGER

Logo Tiger, orta ve büyük ölçekli işletmelerin tüm faaliyetlerini tek noktadan, kolayca ve düşük maliyetlerle yönetmeyi sağlıyor. Tedarik süreçlerinden müşteri ilişkileri yönetimine kadar tüm faaliyetler merkezi ve tutarlı şekilde yürütülebiliyor. Böylece iş süreçlerinde verimlilik kazanan işletmeler, gereksiz iş yükünden kurtularak rekabet avantajına ve inovasyona kaynak ayırabiliyor. 

Logo Tiger eğitimleri en kısa sürede kesin sonuç vermek üzere programlanmış, Ankara’nın en hızlı ve en başarılı programlarıdır. 

Eğitimlerimizin yüksek oranda başarılı olmasının sebepleri nedir ? Bir başka deyişle bizi diğer kurslardan ayıran özellikler nelerdir ?

 1. Eğitimlerde kurslarda olduğu gibi 50 dakika ders 10 dakika ara gibi bir uygulama yoktur. 
 2. Sınıf eğitimi yoktur. Yani grup şeklinde değil birebir yapılmaktadır eğitimler. 
 3. Not tutma veya ders kitabı gibi bir uygulamamız da yoktur. Derslerimizde not tutulmaz. Veya bir kitap kaynak alınarak o kitap üzerinden eğitim yapılmaz.
 4. Eğitimlerimizde süre sınırlaması yoktur. Süresi belli olan tek tarih başlama tarihidir. 
 5. Kayıt iptali konusunda zorluk çıkarılmaz. İptal için sebep bildirmeniz gerekmez.

Bunlar yok olanlar. Peki Escape Akademi’de neler var!

 1. 50 dakikalık dersler yerine süre sınırlaması olmayan canınız sıkıldığında ara verebileceğiniz,hedeflenen noktaya ulaştığınızda günü tamamladığınız bir ders süresi vardır.
 2. Grup eğitimi yoktur.Birebir eğitim vardır. Neden birebir eğitim ?
 • Eğitime başlamak için başka öğrencilerinde karar verip eğitime başlamasını beklemek zorunda kalmazsınız. Siz ne zaman karar verirseniz eğitim o gün başlar.
 • Kaçırdığınız ders olduğunda gruptan geri kaldım diye bir derdiniz olmaz. Siz varsanız derste var.
 • Anlamadığınız bir konuda tekrar tekrar soru sorabilirsiniz. Arkadaşlara ayıp olur mu diye bir düşünceye kapılmazsınız.

Ayrıca web sitemizde eğitim süresince göreceğiniz konuların tamamının videolu ve sesli anlatımı vardır. Dilediğiniz yerde bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz. 

 

Logo Tiger eğitimlerimiz Finans Ve Ön Muhasebe ağırlıklı olduğundan aşağıdaki modülleri içerir.

 • Malzeme Yönetimi
 • Satın Alma
 • Satış Ve Dağıtım
 • Finans
 • Genel Muhasebe Entegrasyonu

Eğitimlerimizde önemli olan sürenin kısalığı veya uzunluğu değil sonucun başarılı olup olmadığıdır. Bu nedenle eğitimi verilen modüller tam anlamıyla öğrenilmesiyle kurs tamamlanır. Bu nedenle kurs süresi sınırlaması yoktur. 

Eğitimler bire bir yapılması nedeniyle sadece eğitimi alan kişinin ve eğitmenin uygun olduğu gün ve saatlerde yapılır. Hafta içi veya hafta sonu gibi belirli zaman dilimi dayatmaları yoktur.

Kursu tamamlayan kişiler özel firmaların “ÖN MUHASEBE” ve “FİNANS” birimlerinde çalışabilirler. Özellikle iş arama sitelerinde sıklıkla görünen “ERP BİLEN MUHASEBE PERSONELİ” gibi ilanlara rahatlıkla başvurabilirler. Kurs sonunda özel bir firmanın faaliyet konusu ne olursa olsun Stoklarını,Carilerini,Bankalarını,Çek Senetlerini ve Kasa Hareketlerini Logo Tiger programında girebilir ve raporlayabilirsiniz. Ayrıca Cari mutabakatı ve BA/BS İşlemleri gibi dönemsel işlemleri de rahatlıkla yapabilecek duruma gelirsiniz.  

Logo Tiger ve Zirve Finansman Eğitimlerinin kurs ücretleri aşağıdaki gibidir : 

 • 800 TL   – (   Peşin   )
 • 900 TL   – ( 3 Taksit )
 • 1000 TL – ( 4 Taksit )

 

* Kredi kartı ile ödeme kabul edilmemektedir.

Eğitim sonunda Milli Eğitim Onaylı Sertifika veriliyor mu ? 

 • Uygulamış olduğumuz program özel bir programdır. Bu nedenle Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika sınavı yapılmamaktadır.

Kursa başladıktan sonra iptal ettirmek istersem her hangi bir evrak getirmem gerekiyor mu ?

 • İptal için her hangi bir neden veya evrak sunmanıza gerek yoktur. Dilediğiniz zaman iptal ettirebilirsiniz. Sadece katıldığınız sürenin ücretini ödeyerek kursu sona erdirebilirsiniz.

Kursa başladıktan sonra ders günlerinde değişiklik yapabilir miyim ?

 • Tabi ki ! Her hangi bir nedenden dolayı kurs günlerini ve zamanını değiştirme ihtiyacı duyarsanız gerekli kolaylığı göstererek uygun olduğunuz süreye yeniden programlama yapılır.

Deneme dersi uygulamanız var mı ?

 • 1 veya 2 saatlik bir deneme dersinde olumlu karar vermeniz için rol yapmak yerine eğitim programını kesin kayıtla başlatıp eğitim süresince “KOŞULSUZ İPTAL HAKKI” tanımayı daha doğru buluyoruz. Bu nedenle deneme dersi uygulaması yapılmamaktadır.

Eğitimi kendi iş yerimde alabilir miyim ?

 • Zaman uygunluğunun olması durumunda ücret farkı ödeyerek kendi iş yerinizde eğitim alabilirsiniz. 
Open chat
Whatsapp Mesajı Gönder