Escape Akademi 2016 yılında Ankara Konur sokakta bulunan mütevazi bir ofiste, Emrah Şahin ve Elvan Kandaz tarafından kurulmuştur. Kuruluş amacı günümüzün parlayan mesleklerinden birisi olan muhasebe ile ilgili en doğru bilgileri, bu bilgilere ihtiyaç duyanlarla buluşturmaktır.

Kurulduğu günden bugüne sadece bu alanda eğitimler vererek en iyi olduğu alanda çok daha iyi bir konuma gelmiştir. Kursu tamamlayan binlerce öğrencisinin almış olduğu başarılı sonuçlar bunun en önemli göstergesidir. Referansı da bugüne kadar eğitim alan öğrencileridir. 

Pandemi ile birlikte Online Eğitimlerde de hizmet vermeye başlayan Escape Akademi kısa sürede bu platformda da iddasını kanıtlamış ve başarılı olmuştur. Özellikle “Eğitimde Süre Sınırı Yoktur” kuralı ile adeta eğitim sektöründe tüm ezberleri bozmuştur. Ayrıca eğitimlerin kayıt altına alınması ve ömür boyu bu kayıtlara erişim hakkı verilmesi de yine sadece Escape Akademi’ye ait bir özelliktir. 

Sonuç olarak Escape Akademi sadece muhasebe alanında eğitim vermeye devam ederek en iyi eğitimi en doğru şekilde öğrencilerine ulaştırmaya devam edecektir. 

Umarız bir gün bir eğitimimizde sizlerle de tanışma fırsatımız olur. 

Görüşmek dileğiyle…