LOGO MUHASEBE PROGRAMI NEDİR?

LOGO MUHASEBE PROGRAMI NEDİR?
Ocak 31, 2020 No Comments SMMM admin

İşletme sahipleri için günümüzde yaşanan en büyük problemlerden birisi firmasında kullanılacak olan muhasebe programını seçmek. Firma sahiplerince en önemli beklenti, muhasebenin sorunsuz işleyişini sağlayabilmek, istedikleri kayıtlara ve raporlara anında ulaşabilmektir. Bir programa karar vermeden önce piyasada mevcut programların hangisi iyi, hangisi verimli, hangisinin teknik desteği sorunsuz işliyor diye bir araştırma yapılması ileride ki yaşanabilecek sıkıntıları bertaraf etmek için önemlidir. Bu konuda hakkında biraz da olsa yardımcı olabilmek için, ufkunuzu açabilmek için bu yazıyı yazmaya karar verdim.

Logo programları iyi bir performans ve iyi bir teknik destek beklentilerinizi karşılayan programlar olarak karşımıza çıkar. Diğer muhasebe programlarından farkı her kullanıcı ve her işletmeye göre farklı dizayn edilebilen ve firmanın ihtiyaçlarına uyum sağlar bir şekilde sunulan programlar ve modülleri vardır. Logo programları hem küçük, hem orta hem de büyük işletmelerin ihtiyaçlarına rahatlıkla cevap verebilecek şekilde oluşturulmuştur.

Logo muhasebe programlarında, erp programları, insan kaynakları (personel bordro) programı, Mobil programlar ve diğer Logo programları muhasebe, üretim, satış – dağıtım, mağazacılık, toptan ve perakende ticareti, personel analiz ve performansı, personel bordrosu gibi ve daha sayabileceğimiz birçok bölüm vardır.

LOGO yu yalnızca bir paket program olarak değerlendirmek yanlış olur. Firmanızın ihtiyaçlarını karşılayarak verimliliğinizi artırır ayrıca firmanıza katma değer ilave eden bir ortam oluşturur. LOGO bu derece başarılara imza atmasının temelinde yatan, tüm programlarını ve teknolojilerini geliştirirken, kurum içinde ve kurum dışında konusunda uzman olan kişilerin bilgi, üretim gücü ve tecrübelerinden en üst düzeyde faydalanmaktadır. Uzmanlarla yaptığı iş birliği sonucunda programlarında hazır paket çözümlerinin ötesinde “verimlilik” sağlamakta ve her geçen gün daha ileri gitmek için çalışmaktadır.

Logonun bazı yazılımları Apple Ios, Google Android ve Microsoft Windows platformunda çalışabilecek ve mobil cihazlarla uyumlu olacak bir şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca Logo ürünlerine yatay çözümler ve dikey çözümler olmak üzere çözüm ortakları tarafından hazırlanmış özel yazılımların da entegre edilebilmesi mümkündür.

LOGO ürünleri ve LOGO ürünleri ile entegre çalışan birbirini tamamlayan ve uyarlanabilir bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Diğer muhasebe yazılımlarında olmayan bu özellikler ve kolaylıklar LOGO ‘nun en çok seçilen muhasebe programı olarak karşımıza çıkmasını sağlıyor. Muhasebe programı konusunda kararsız olan firma sahiplerine logo yazılımı da detaylıca incelemelerini öneririz.

Eğer Logo Muhasebe Programı eğitimi almak isterseniz Escape Akademi’ye bekleriz.

Logo eğitimi konusunda profesyonel eğitmenimiz, size programı tüm detayları ile anlatacak ve işe başladığınız zaman hiçbir yabancılık çekmeden Logo programını rahatlıkla kullanabileceksiniz. Bir an önce iyi bir muhasebe programı kullanıcısı olmak istiyor ve biran önce iş hayatına atılmak istiyorsanız hemen bize ulaşın. Kursiyerlerimiz için grup oluşumunu beklemeden özel ders şeklinde hemen derslere başlıyor ve sizi en kısa zamanda iş hayatına hazırlıyoruz. Ne grup açmak için sizi bekletip zamanınızı çalmak isteriz ne de eğitim sırasında gereksiz bilgilerle eğitim sürenizi uzatmak. Şunu biliyoruz ki herkesin zamanı kıymetlidir.

Open chat
Whatsapp Mesajı Gönder